O nas

Nasza firma to nieduże, rodzinne przedsięwzięcie powstałe na fundamentach gruntownej wiedzy akademickiej i wieloletniej praktyki zawodowej założycieli. Doświadczenia zdobytego w polskich i zagranicznych firmach branży budowlanej, telekomunikacyjnej, automatyki użytkowej, zarówno przy projektowaniu jak i realizacji inwestycji.

Firma CADADIA w jej dzisiejszym brzmieniu powstała w 2010 roku po przekształceniu z budowlanej spółki osobowej działającej w segmencie budownictwa mieszkaniowego. Posiadamy dziesięcioletnie doświadczenie w budownictwie mieszkaniowym i przeszło 30-letnie w branży instalacyjnej.

W przeciągu kolejnych lat działalności ugruntowaliśmy swoją pozycję na rynku, kierując się trendami i zapotrzebowaniem konkretnych grup klienckich. Staramy się być nie tylko dobrym wykonawcą budowlanym ale także partnerem biznesowym, doradzając Klientom na każdym etapie inwestycji. Zależy nam również na własnej samorealizacji i właśnie w ten oto sposób  powstało kilkanaście autorskich realizacji domów jednorodzinnych i rezydencji.

W budownictwie działamy dwutorowo realizując różnego rodzaju zlecenia zarówno dla firm i instytucji publicznych jak również dla prywatnych inwestorów rynku mieszkaniowego i drobnego przemysłu. Pracujemy dla zarządów melioracji, miast, gmin oraz instytucji  publicznych i prywatnych.  Wykonujemy pojedyncze zamówienia jak również długoterminową obsługę.

Dodatkowo ze względu na posiadany park maszynowy oferujemy usługi sprzętem: wykopy, burzenia obiektów mało kubaturowych, prace porządkowe, montażowe.

Jako firma inżynieryjna dysponujemy wykwalifikowaną kadrą pracowniczą, pomału ale regularnie rozbudowywanym parkiem maszynowym oraz wiedzą z zakresu najnowszych, aktualnie dostępnych na rynku technologii.

Oprócz własnej kadry pracowniczej współpracujemy z wieloma specjalistycznymi firmami w ramach realizacji konkretnych zadań inwestycyjnych. Współpracujemy z projektantami i kierowników robót z wielu dziedzin budownictwa i ochrony środowiska w celu zapewnienia należytej jakości i staranności wykonywanych prac oraz aby zapewnić kompleksowość oferty.

Zapraszamy do współpracy każdego komu zależy na wysokiej jakości, fachowym doradztwie, budowaniu z dbałością o szczegóły.

Z wyrazami szacunku

Microsoft Word - Oferta Gramatnikowscy.doc

 

 

 

mgr inż. Mirosław Bron

podpis_marcin

 

 

mgr inż. Marcin Bron